İç İletişim

"İç İletişim", "Çalışan Bağlılığı" ve "İşveren Markası" bölümleri için iletişim ve etkinlik çözümleri sunuyoruz. Stratejiden uygulamaya tüm hizmetlerimizi, tamamen iç müşterinize yani çalışanlarınıza özel, proje bazlı, aylık veya yıllık planlayarak gerçekleştiriyoruz. 

Şirket çalışanlarınızın aralarındaki iletişimi artıracak, takım olmalarını güçlendirecek ve motivasyonlarını yükseltecek çözümler geliştiriyoruz.  

Şirketinizin misyon, vizyon, değer ve kültürünün, yaşanan değişimlerin (şirket birleşmeleri, büyük çaplı organizasyon değişiklikleri, sistem değişiklikleri vb.) tüm çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlayacak uygulamaları hayata geçiriyoruz.  

Şirketinizin “En Çok Çalışılmak İstenen Şirket” ve “En İyi İşveren” olmasına, çalışanların aidiyet duygusunun ve şirketinizden memnuniyetinin artırılarak her birinin şirketinizi temsil eden birer iletişim elçisine dönüşmesine destek oluyoruz.


Etkinlik İçerik

Etkinlikleriniz için çalışanlarınızın duyularına hitap eden, benzersiz deneyimlerin yaşandığı, yaratıcı, ses getiren, uzun süre hafızalardan silinmeyecek etkinlik içerikleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Etkinliğinizin içeriğini amaç ve hedeflerinize uygun olarak baştan sona tasarlıyoruz. Ya da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sadece belirli bir bölümü için içerik hazırlıyor ve uyguluyoruz. 

2005 yılından günümüze ulusal ve uluslararası markalar, acentalar, event, iletişim ve PR ajansları ile başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor ve yüzlerce mutlu müşteriye sahip olmaktan gurur duyuyoruz. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Film Prodüksiyon

Film endüstrisi öyle bir güç, öyle bir büyü ki, filmler kişileri etkisi altına alıyor, yıllar geçse de unutulmuyor. İşte biz de Edutainment olarak bu büyünün gücüne inanıyor ve çalışanlarınız için değer yaratacak filmler çekiyoruz.

Filmlerimizde, Türkiye’nin tanıdığı ve severek izlediği zengin bir oyuncu kadrosu yer almaktadır.

Filmlerimizi ülkemizin başarılı film, dizi ve reklam filmlerinde görev almış deneyimli ekibimizle birlikte en iyi teknik donanımları kullanarak çekiyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Creative

Kurum içi sinerjinin devamlı dinamik kalması ve çalışanların birbirleriyle iletişim halinde olması için basılı ve dijital malzeme tasarımlarından (broşür, flyer, tanıtım kitapçıkları, poster, afiş, pano, ilan, dergi, gazete, internet sitesi, e-bülten, promosyon malzemeleri vb.) kurum içi sosyal ağ içeriklerine kadar bir çok konuda çözümler sunuyoruz.   

​​​​​​​

HABERLER

Haber Arşivi

GRUP ŞİRKETLERİ

TAKİP EDİN